top of page

Hakkımızda

Dugunis.com Nedir?

Dugunis.com Türkiye ve Dünya'da ilk kez uygulanmaya başlanmış, tamamen düğün ve hizmet sektörüne özel iş grupları, çalışan ve iş verenlerin bir arada olduğu bir iş platformudur. Bu platforma üye olan bireysel veya kurumsal herkes bu platformun hizmetlerinden yararlanabilir. Sizde iş arıyorsanız veya kendinizi tanıtmak istiyorsanız şimdi üye olun sektördeki birçok profesyonelle tanışma fırsatı yakalayın. Düğün sektörünün şehrinizdeki tüm paydaşlarına tek bir tıkla anında ulaşabileceğiniz dugunis.com platformumuzu mutlaka ziyaret edin.. Fotoğraf sanatçıları, organizatörler, düğün ve davet mekanları, müzisyenler, animatörler, gösteri ekipleri, oyun ekipleri, drone pilotları, dj'ler, müzik grupları, dansçılar, çiçekçiler, after party mekanları, fotoğraf platoları, klasik gelin arabası kiralama, mekan personelleri, yardımcı personeller yani sektördeki tüm profesyoneller bu platformda! Bunun yanı sıra Düğün İş Plus ile sektördeki tüm merak ettiğiniz tv içeriklerini de izleyebilirsiniz. Düğün İş uzmanlarından blog yazılarını okuyabilir, düğün planlama sürecinde size yardımcı olacak rehberleri bulabilir merak ettiklerinizi öğrenebilir uzmanlarımız ile sektörde birçok konuda deneyim sahibi olabilirsiniz. Bize ulaşmaktan çekinmeyin! dugunis.com

Düğün İş Plus'ta Ne İzleyebilirim?

Düğün İş Plus düğün sektöründe hizmet veren firmalara özel tanıtım içerik ve program hazırlayan bir tv içerik platformudur. Bu portföylerde bir firma iseniz kendinizi tanıtmanın tam zamanı! İster kendi videonuzu yayınlattırın isterseniz Düğün İş Plus prodüksiyon ekibinden destek alın. Markanızı sektörde çalışan herkes görsün.

Üyelikler Ücretli mi?

Bireysel üyelikler tamamen ücretsizdir. Sadece üye profillerine ulaşabilmek, reklam ve tanıtım yapabilmeniz ayrıca portfolyonuzun yayınlanabilmesi için ücretli paketlerden birini mutlaka tercih etmeniz gerekmektedir.

Üyelik İptali Yapabilir miyim?

Üyelik iptalleri ve koşulsuz para iadesi 7 gün içerisinde yapılabilmektedir. Bu süreyi aşan üyelerin iptalleri taahhütlü olduğundan yapılamamaktadır.

Üyelik Taahhütü Gerekiyor mu?

Dugunis.com üyelikleri bir yıl süre ile ve paket içeriklerine göre taahhüt içermektedir. Bir yıllık yapılan plan üyelik iptali için (ücretli paketler hariç) sözleşme bedelinin tamanını ödemeniz gerekmektedir.

bottom of page